Представники ІНЕМ Львівської політехніки взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Логістика очима студентів»

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
учасники конкурсу «Логістика очима студентів»

6 квітня 2017 року вперше в Україні запроваджено новий формат проведення інтелектуальних боїв заради єднання всієї молоді у досягненні мети – Всеукраїнський студентський конкурс «Логістика очима студентів». Приймав гостей та учасників Національний університет харчових технологій. Кафедру маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» представляли студенти-логісти IV курсу Ірина Гринців, Марія Павельчук та Влада Юркіна.

У підсумку студентка Львівської політехніки Марія Павельчук отримала іменну стипендію від компанії «Делівері» за розв’язання бізнес-кейсів.

Кафедра маркетингу і логістики щиро вітає Марію з цим досягненням!

учасники конкурсу «Логістика очима студентів» учасники конкурсу «Логістика очима студентів» учасники конкурсу «Логістика очима студентів» учасники конкурсу «Логістика очима студентів»