Представники ІГСН відвідали Львівське училище інформаційно-комп’ютерних технологій з профорієнтаційним заходом

Кафедра СР Львівської політехніки
група дівчат

Представники кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» відвідали Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» з профорієнтаційним заходом.

У рамках інтегрованого міждисциплінарного семінару «Соціологія – соціальна робота – соціальне забезпечення: регулювання соціальних проблем» привітальне слово виголосив директор училища І.В. Парійчук. Також з історичною довідкою й інформацією про власні здобутки виступили учні та викладачі училища.

Студенти і викладачі кафедри соціології та соціальної роботи презентували діяльність та можливості кафедри, перспективи навчання та працевлаштування після випуску.