Студенти і викладачі Інституту архітектури беруть участь у Літній школі «Замок Свірж. РеКреація»

Кафедра ДАС Львівської політехніки
Літня школа «Замок Свірж. РеКреація»

Викладачі та студенти кафедри дизайну архітектурного середовища Національного університету «Львівська політехніка» беруть участь у Літній школі «Замок Свірж. РеКреація».

Три дні Школа працювала у с. Свірж, де учасники намагались віднайти нові вектори розвитку рекреаційного потенціалу Замку у Свіржі, надати нові можливості розвитку як для нього, так і для креативного розвитку села та довкілля.

Ще три дні Літня школа мандруватиме замками Польщі. Зокрема, в межах Школи відбулася екскурсія на завод фірми-партнера заходу ALUPROF, який виготовляє алюмінієві системи для будівництва.

Фінальна презентація відбудеться 3 вересня у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа».

Літня школа «Замок Свірж. РеКреація» Літня школа «Замок Свірж. РеКреація» Літня школа «Замок Свірж. РеКреація» Літня школа «Замок Свірж. РеКреація» Літня школа «Замок Свірж. РеКреація» Літня школа «Замок Свірж. РеКреація» Літня школа «Замок Свірж. РеКреація» Літня школа «Замок Свірж. РеКреація» Літня школа «Замок Свірж. РеКреація»