Представники ІАРД візьмуть участь в обговоренні питань хаотичної забудови міста й методів розв’язання проблеми

За матеріалами сайту «Вголос»
Фото незаконних новобудов

У п’ятницю, 25 вересня, відбудеться розширене засідання Комісії з питань архітектури, містобудування та просторового розвитку та Комісії з питань проблемних забудов та охорони культурної спадщини Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

На засіданні будуть обговорюватись питання хаотичної забудови міста та методи вирішення цієї проблеми. А ще буде обговорено дотримання містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства України на проблемних забудовах, а також питання щодо збереження та контролю пам’яток архітектури у місті Львові та Львівській області.

Для обговорення цих питань запрошено представників Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України, Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України, експертів у галузі будівництва та архітектури, громадських діячів, а також представників департаменту містобудування ЛОДА та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».