Представники ІАПО розповідали учням про навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Кафедра АФМ Львівської політехніки
в аудиторії

Працівники кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки побували в гостях в учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл № 43 та № 91 м. Львова, де обговорили перспективи навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» в умовах сучасного світу.

Особливо старшокласники зацікавилися програмами мобільності та шансом одержання подвійних дипломів, адже це додатковий великий плюс в умовах жорсткої конкуренції сьогодення під час пошуку роботи.

Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» й собі долучилися до проведення профорієнтаційних заходів. Вони відвідали м. Сокаль (ліцей № 3), м. Тернопіль (школа № 7), м. Буськ, м. Старий Самбір, м. Львів (школа № 78), а також с. Летківка Вінницької області.