Представники ІАДУ Львівської політехніки здійснили профорієнтаційний візит у Стрийську міську раду

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Фото з профорієнтаційного заходу

27 червня 2023 року заступник директора Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки, к.держ.упр., доцент Тарас Кіцак, професорка кафедри публічного управління та публічної служби, д.е.н., професор Ористлава Сидорчук та асистентка кафедри регіонального та місцевого розвитку, к.держ.упр. Віта Гарбариніна здійснили профорієнтаційний візит у Стрийську міську раду Львівської області.

Під час зустрічей з працівниками апарату міської ради обговорено нову редакцію Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та вимоги до рівня професійної компетентності службовців місцевого самоврядування. Презентовано освітні програми Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку і програми підвищення кваліфікації публічних службовців.

Із заступницею міського голови Христиною Грех обговорено напрями поглиблення співпраці Інституту і Стрийської міської ради.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу