Представники ІАДУ Львівської політехніки взяли участь у студентській конференції в Норвегії

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Фото з відвідин Норвегії

Студенти кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку під керівництвом доценток Олени Тревого, Оксани Гошовської та Наталії Михальчишин взяли участь у студентській конференції, організованій Østfold University College – університетським коледжем в окрузі Вікен, Норвегія. В рамках візиту львівські політехніки також прослухали лекції в університеті OsloMet (Осло).

П’ятиденне перебування на півночі Європи було насичене багатьма приємними подіями. Норвегія – це країна, де влада надзвичайно близька до громадян, розвиваються «зелені» технології, а потреби людини є першочерговими. Для студентства й викладачів створено максимально сприятливі можливості для праці та навчання, участі у міжнародних наукових проєктах.

Працюємо в умовах воєнного стану, підвищуємо свій професійний рівень та розвиваємо міжнародну співпрацю.

Фото з відвідин Норвегії Фото з відвідин Норвегії Фото з відвідин Норвегії Фото з відвідин Норвегії Фото з відвідин Норвегії Фото з відвідин Норвегії Фото з відвідин Норвегії Фото з відвідин Норвегії