Представники Автомобільно-дорожнього коледжу Університету взяли участь у дослідженні велоруху у Львові

За матеріалами порталу «Твоє місто»
велопробіг

У межах Європейського тижня мобільності порахували кількість велосипедистів у Львові. Для підрахунку використовували 85 локацій, здебільшого місця, де перетинаються основні магістральні вулиці.

За результатами дослідження, порівняно з минулим роком велорух у Львові зріс на 11,89%. У велосипедних потоках продовжують переважати чоловіки – 86,9% у ранковий пік та 86,4% у вечірній пік. Також порівняно з минулим роком зросла частка жінок на велосипедах, відповідно у ранковий та вечірній піки з 10 та 9,2% до 13,1 та 13,6%.

Найчастіше велосипедом користуються львів’яни у віці 21–35 років, що становить 53,9% від загальної кількості, 21,2% – вікова група 12–20 років, група 36–60 років – 23,4 %. Мешканці, яким понад 60 років та які користуються велотранспортом, становлять 1,5%.

У дослідженні, яке проводили 11 вересня, взяла участь 61 особа з комунального підприємства «Львівавтодор», Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та громадської організації «Львівська асоціація велосипедистів».