Представники Автомобільно-дорожнього коледжу взяли участь у телемості «Вишиванка – генетичний код нації»

За матеріалами газети «Голос України»
Скріншот з онлайн-заходу

Святковий телеміст «Вишиванка – генетичний код нації. Регіональні особливості вишивки» провели навчальні заклади Донецької та Львівської областей у 15-ту річницю Всесвітнього дня вишиванки. Телезустріч відбулася в межах проекту «Схід і Захід разом», який впроваджують за підтримки Міністерства освіти і науки України з 2018 року.

До спільного святкового заходу, що об’єднав Краматорськ, Маріуполь, Київ і Львів, долучилися п’ять українських коледжів, зокрема Львівський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Учасники народного клубу «Студія любителів вишиванки «Рушничок» (м. Маріуполь) і працівники народного Музею хліба Автодорожнього коледжу Львівської політехніки (м. Львів) розповіли про регіональні особливості вишивки Східної та Західної України.

Докладніше – на сайті газети «Голос України».