Представників університетів та наукових установ запрошують на вебінар EUREKA info day

Міністерство освіти і науки України
оголошення про запрошення на вебінар EUREKA info day представників університетів та наукових установ

24 вересня 2020 року Міністерство освіти і науки України спільно з Ukrainian Startup Fund проведуть вебінар «EUREKA info day» щодо можливостей участі українських команд в ініціативі EUREKA Globalstars. Захід буде цікавий засновникам стартапів, представникам університетів, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, які займаються створенням інноваційних продуктів, технологій чи послуг. Участь у заході безкоштовна за попередньою реєстрацією. Зареєстровані учасники отримають на пошту програму та посилання для підключення до вебінару. Початок о 12:00. Докладніше про вебінар «EUREKA info day»