Представників сфери медіа запрошують на круглий стіл «Як говорити з дітьми зрозумілою для них мовою?»

Організатори заходу
Заставка заходу

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення у рамках проєкту «Компетентні медіа – демократичне і толерантне суспільство» проведе шосте публічне обговорення, яке стосуватиметься теми захисту дітей у медіа.

Круглий стіл «Як говорити з дітьми зрозумілою для них мовою?» відбуватиметься 29 травня (середа) з 11:00 до 14:00 в агенції Укрінформ у двох форматах – офлайн та онлайн.

До дискусії запрошують представників суб’єктів у сфері медіа – медіаменеджерів, продюсерів, редакторів, журналістів, представників студій виробників контенту, громадськість, яка опікується розвитком і вихованням дітей, фахові психологи.

Вхід у приміщення, а також участь у форматі онлайн-конференції Zoom будуть можливі тільки для попередньо зареєстрованих медіа.

Зареєструватися для участі в заході можна до 18:00 27 травня, написавши на електронну адресу сектору роботи з громадськими об’єднаннями, органами співрегулювання та суспільним мовником Національної ради sectornru@nrada.gov.ua.

Докладніше – у доданому файлі.

Приєднані файли