Представник Університету взяв участь в Об’єднавчій конференції космічно-інноваційних кластерів в Одесі

Науковий парк SID City Львівської політехніки
Фото із заходу

Олексій Другов, заступник директора Наукового парку SID City Львівської політехніки, професор кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти, взяв участь в Об’єднавчій конференції космічно-інноваційних кластерів у місті Одесі. Він мав змогу презентувати учасникам, серед яких був Сергій Тарута, інформацію про роботу Наукового парку Sid City Львівської політехніки і Tech StartUp School Університету.

Львівська політехніка долучається до розвитку космічної сфери, зокрема, спільно з партнерами запущено кілька навчальних курсів щодо використання космічної інформації та космічного моніторингу землі. Також Університет працює над розвитком стартапів для космічної сфери. А зараз є перспектива створення Західного космічного кластеру України.

Фото із заходу