Представник Університету взяв участь у Генеральній Асамблеї Conference of INGOs of the Council of Europe

Eurodoc
Фото із заходу

5 квітня 2022 року Олеся Ващук, голова Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, разом із членом Правління Eurodoc Олександром Березком говорили про актуальну ситуацію в Україні на Генеральній Асамблеї Conference of INGOs of the Council of Europe.

«Блокування співпраці з Росією дуже важливе. Це може допомогти зупинити жахливі воєнні злочини», – таку думку висловили українські науковці.

Олександр Березко – член Правління Eurodoc, к.т.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки, керівник відділу підтримки та розвитку веб-сервісів Університету.

Скріншот з онлайн-заходу Фото із заходу