Представник Університету ввійшов до складу науково-технічної ради з питань інформатизації ЛОДА

За матеріалами сайту «Варіанти»
Павло Жежнич

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького № 1127/0/5-21 від 11 листопада 2021 року створено науково-технічну раду з питань інформатизації Львівської ОДА. Очолить її заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку Олександр Кулепін.

До складу ради ввійшли представники влади, бізнесу, громадських організацій і закладів вищої освіти, зокрема проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Національного університету «Львівська політехніка» професор Павло Жежнич.

Науково-технічна рада з питань інформатизації займатиметься консультацією Львівської ОДА у сфері інформатизації та працюватиме на громадських засадах.