Представник Університету став «Людиною спорту» Львівщини 2019 року в номінації «Сильні духом»

За матеріалами сайту ЛОДА
Андрій Демчук

У Львові відбулось наймасштабніше нагородження спортсменів, тренерів та меценатів спорту Львівщини. Під час заходу відзначили «Людей спорту» у 13 номінаціях. У кожній з них оголосили трьох лауреатів, серед яких й визначили переможця.

Зокрема, у номінації «Сильні духом 2019» переможцем став Андрій Демчук – багаторазовий призер кубків та чемпіонатів світу, чемпіон світу в команді з фехтування на візках, володар ліцензії на Паралімпійські ігри 2020.

А ще Андрій Демчук – асистент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки, Заслужений майстер спорту України, чемпіон ХV літньої Паралімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.