Представник Університету поділився досвідом інструктора на Bootcamp of Cisco Academies 2021 Ternopil

Центр підготовки інструкторів Академій Cisco Львівської політехніки
Фото із заходу

Наприкінці жовтня на базі Центру підтримки академій Cisco при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся Bootcamp of Cisco Academies 2021 Ternopil. Серед організаторів – Центри підтримки академій Cisco провідних українських вишів, зокрема Національного університету «Львівська політехніка».

Bootcamp був призначений для інструкторів, що викладають професійні курси CCNA, CCNA Devnet, CCNA Cyberops & Network Security. Провідні інструктори, серед яких – старший викладач кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки, керівник Центру підготовки інструкторів Академії Cisco при Університеті Орест Костів, поділились досвідом викладання і продемонстрували воркшопи для відповідних курсів.

Подія відбувалась в очно/дистанційному форматі. Всього взяло участь більше 130 інструкторів.

Фото із заходу Фото із заходу