Менеджер проєктів з університету Кастамону (Туреччина) прочитав лекції для студентів спеціальності «Менеджмент»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

Упродовж листопада-грудня 2021 року на запрошення кафедри менеджменту організацій для студентів IV курсу спеціальності «Менеджмент» в межах факультативного курсу «Основи проєктного менеджменту» прочитав лекції д-р Ерай Айдін (Eray Aydin) – менеджер проєктів Агентства регіонального розвитку, інструктор університету Кастамону (м. Кастамону, Турецька Республіка).

Студенти отримали додаткові знання з основ управління проєктами, ґрунтовніше зосередились на ініціативі та контролі проєкту, обговоренні різних типів проєктів, життєвого циклу проєкту, а також специфіки визначення і моніторингу ресурсів, вартості, обсягу й терміну реалізації проєкту – за допомогою структур розподілу робіт, методу діаграми пріоритетності та аналізу заробленої вартості.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції