Представник SoftServe прочитав для політехніків лекцію про бюджетний процес в ІТ-компаніях

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Скріншот з онлайн-лекції

Senior Vice President Finance ІТ-компанії SoftServe Мирослав Холод прочитав лекцію в межах дисципліни «Міжнародний фінансовий менеджмент» (лектор – д.е.н., доцентка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Вікторія Харчук) на тему Budgeting process and benchmarking at IT companies». До заходу долучилися студенти освітніх програм «Міжнародна економіка», «Бізнес-адміністрування», «Управління інноваційною діяльністю».

Під час зустрічі Мирослав розповів про підходи та особливості формування бюджетів ІТ-компаній в сучасних умовах, приділив увагу бенчмаркінгу та формуванню цілей розвитку компаній. На додачу гість поділився власним досвідом, викликами та особливостями управління фінансами та налагодження відносин із міжнародними партнерами в ІТ-сфері.

Надзвичайно цікавою була частина Q/A. Зокрема, присутні мали змогу обговорити тенденції розвитку сфери ІТ, перспективні напрями бізнесу та майбутні компетентності для кар’єрного розвитку.

Мирослав Холод Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції