Представник Львівської політехніки ділився в Ужгороді досвідом у справі озеленення міста

За матеріалами сайту міста Ужгорода
Герб Львівської політехніки

Про початок розробки комплексної програми озеленення Ужгорода на 2017–2022 роки, які аспекти будуть враховані, розповіли 11 листопада на прес-конференції посадовці, науковці та громадські активісти – представники робочої групи, створеної на виконання розпорядження міського голови Богдана Андріїва.

На запрошення ужгородців приїхав старший викладач кафедри містобудування Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» Степан Тупісь, який розробляв ландшафтну карту Львова та програми озеленення кількох інших міст України. На прес-конференції він розповів про досвід Львова, наскільки ландшафтна карта дала можливість визначити, облікувати і використовувати дані про якість, функціональні навантаження, розвиток зелених насаджень.

У Львові інвентаризація тривала близько півроку, до роботи були задіяні науковці кількох наукових установ і вишів.