Представник Податкової служби Львівщини провів традиційну онлайн-лекцію для студентів-фінансистів

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

Кафедра фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, продовжуючи традиції, запросила на онлайн-лекцію з дисципліни «Фінанси диверсифікованих підприємств» заступника начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи управління правового забезпечення Головного управління Державної податкової служби Львівської області Романа Дидимуса.

13 жовтня на лекції, яку організувала доцентка кафедри фінансів Оксана Курило, студенти мали змогу ознайомитися з особливостями оподаткування суб’єктів господарювання ПДВ та ПнП. Доповідач розповів про тонкощі у формуванні, реєстрації та перевірці електронних податкових накладних за ПДВ. Також охарактеризував і на реальних прикладах ознайомив студентів з видами курсових різниць та їхнім впливом на формування чистого прибутку.

Після завершення доповіді студенти задавали питання й отримали вичерпні та ґрунтовні відповіді.

Натомість Роман Петрович побажав студентам успіхів у навчанні, цілеспрямованості, миру і перемоги.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції