Представник Політехніки взяв участь у святкуванні 20-річчя Європейської ради аспірантів та молодих учених

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Скріншот з онлайн-заходу

2 лютого 2022 року Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України взяла у святкуванні 20-річчя Eurodoc – Європейської ради аспірантів та молодих учених, яке відбулося у формі панельної дискусії.

Під час заходу з вітальними словами виступили консультанти РМУ Ірина Дегтярьова, членкиня консультативної ради, та Олександр Березко – член Правління Eurodoc, к.т.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки, керівник відділу підтримки та розвитку веб-сервісів Університету.

Докладніше про захід та співпрацю з Eurodoc – на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у соцмережі Фейсбук.