Представник Львівської політехніки виступить на секції Наукового саміту в межах Генеральної Асамблеї ООН

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Фрагмент заставки заходу

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує колег долучитися до секції Наукового саміту Recovery of Ukraine’s science and innovation after the Fossil Fuel War, що відбуватиметься 30 вересня 2022 року в межах Генеральної Асамблеї ООН.

Серед спікерів – представники Ради молодих учених при МОН Юлія Овчинникова та Юлія Безвершенко, а також Олександр Березко – президент Eurodoc, к.т.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки, керівник відділу підтримки та розвитку веб-сервісів Університету. Говоритимуть про відновлення української науки після війни.

Для участі потрібна реєстрація.

Докладніше про захід