Представник Львівської політехніки був спікером воркшопу щодо діяльності Eurodoc для членів спільноти РМУ

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Скріншот з онлайн-заходу

18 жовтня 2021 року на платформі Zoom відбувся внутрішній воркшоп для членів спільноти Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України про діяльність Європейської ради молодих дослідників і аспірантів (Eurodoc).

Мета – просвітити молодь (членів та асоційованих членів РМУ) про міжнародну діяльність, долучити до робочих груп у Eurodoc, зорієнтуватися щодо заміни в національних делегатах на наступний рік.

Серед спікерів воркшопу був Олександр Березко, консультант Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, член Правління Eurodoc, доцент Національного університету «Львівська політехніка» та менеджер проєкту Erasmus+ OPTIMA.