Працівниця Міжнародного центру «Інтеграція» одержала подяку від Центру українських канадських студій у Вінніпеґу

Міжнародний центр «Інтеграція» Львівської політехніки
Мар’яна Гасяк у центрі українських канадських студій Манітобського університету

Центр українських канадських студій Манітобського університету на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук висловив вдячність Мар’яні Гасяк, аспірантці Львівської політехніки, працівниці Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» Університету, за її внесок у діяльність центру.

Пані Мар’яна приїхала до Вінніпеґу вивчати та досліджувати питання інклюзивної освіти. Вона прочитала одну лекцію на цю тематику, проілюструвавши прикладами зі свого дослідження. На жаль, другу заплановану лекцію, враховуючи пандемію, довелося відкласти.

Мар’яна Гасяк у центрі українських канадських студій Манітобського університету Мар’яна Гасяк у центрі українських канадських студій Манітобського університету