Працівниці Центру міжнародної освіти Університету зустрілися з очільниками національної команди ESNUkraine

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

22 листопада 2023 року відбулася онлайн-зустріч відповідальної за програму Erаsmus+ KA1 у Національному університеті «Львівська політехніка» Лесі Брич та відповідальної за розвиток осередку Buddy System Христини Барвінської з оновленим складом національної команди ESNUkraine – президентом Павлом Гараджієм та віцепрезиденткою Олександрою Гнедою.

На зустрічі обговорили потенційні можливості відкриття локальної секції ESN у Львівській політехніці, сформували план дій. Першим і головним завданням є створення команди студентів-волонтерів, які братимуть активну участь у діяльності міжнародної студентської організації, співпрацювати з керівництвом Університету і Центром міжнародної освіти, організовувати події та писати проєкти, займатися супроводом студентів, які, очевидно, що будуть приїжджати на навчання в Україну.

Волонтерство – це дуже добра можливість додати у своє портфоліо досвід, знання, налагодити нові контакти, отримати мовну практику та цікаві подорожі.

Початок руху до локального осередку у Львові відбуватиметься під гаслом #on_the_way_to_ESNUkraine.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі