Працівники Проєктного офісу та МІОКу обговорили питання підготовки міжнародних проєктів

Проєктний офіс Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

7 червня представники Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка» мали нагоду поспілкуватися з керівництвом та працівниками Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

З ініціативи директорки МІОКу Ірини Ключковської та заступника директора Андрія Яціва упродовж годинної онлайн-зустрічі обговорили питання можливості підготовки проєктів для дослідження міграційних процесів для різних верств населення та країн, вивчення української мови як іноземної та можливостей розширення співпраці з іншими країнами через спільні проєктні ініціативи.

Приємно, що все більше працівників Львівської політехніки з цікавими ідеями для реалізації проєктів звертаються за допомогою у Проєктний офіс Університету.