Працівники Науково-технічної бібліотеки Університету приймали гостей із Краківської політехніки

НТБ Львівської політехніки
презентація фондів бібліотеки

2 липня 2019 року Львівська політехніка та Науково-технічна бібліотека Університету радо приймали гостей із Краківської політехніки (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Silesian University of Technology). Директор НТБ Андрій Андрухів провів гостей приміщеннями бібліотеки й розповів про деякі переваги матеріалів, які використовували колись під час будівництва книгозбірні.

І, звісно, знову відбулася презентація фондів бібліотеки. На цей раз Надія Козел презентувала колекцію наукових праць родини Марії Склодовської-Кюрі: це наукові праці самої Марії Кюрі, праці, написані родиною науковиці (П’єром Кюрі, Ірен та Фредеріком Жоліо-Кюрі, Морісом Кюрі, Даніелем Кюрі), та видання – дослідження про неї, зокрема біографія, написана молодшою дочкою Євою.