Працівники Науково-технічної бібліотеки Університету підготували виставку до ювілею Стефана Банаха

НТБ Львівської політехніки
книжкова виставка наукових праць

19–20 вересня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна конференція з функціонального аналізу, присвячена 125-річчю з дня народження всесвітньо відомого математика Стефана Банаха. Вчений був студентом і викладачем Львівської політехніки.

Історичну секцію конференції супроводжувала книжкова виставка наукових праць плеяди учених Львівської математичної школи. Її організували працівники відділу наукової бібліографії Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» у співпраці з Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка.

З фонду книгозбірні НТБ на виставці експонували наукові праці математиків початку ХХ століття, постійних відвідувачів славнозвісної «Шотландської кав’ярні»: Антонія Ломніцького, Казимира Куратовського, Гуго Штайнгауса, Станіслава Уляма, Влодзімєжа Стожека, Владислава Нікліборца, і, звичайно, – Стефана Банаха.

Цікавинкою виставки стало видання 2017 року – переклад унікального підручника Стефана Банаха «Механіка» (1938 рік, який здійснив доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Львівської політехніки Григорій Понеділок.

книжкова виставка наукових праць книжкова виставка наукових праць книжкова виставка наукових праць книжкова виставка наукових праць книжкова виставка наукових праць