Працівники Українського мовно-інформаційного фонду НАН України провели вебінар для студентів-лінгвістів ІКНІ

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
онлайн-вебінар «Цифрові лінгвістичні ресурси...»

12 листопада відбувся вебінар «Цифрові лінгвістичні ресурси Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України: здобутки та перспективи» для студентів кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.

Захід провели працівники Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України: Маргарита Надутенко, кандидат філологічних наук, науковий співробітник відділу лінгвістики, керівник Загальноукраїнського центру словникарства, і Максим Надутенко, кандидат технічних наук, завідувач відділу інформатики.