Працівники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою зустрілись із Зеноном Ковалем

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фото із зустрічі

31 серпня 2023 року в Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч із Зеноном Ковалем, бельгійським дипломатом українського походження, який працював представником урядів франкомовних громад Бельгії у Празі, Ханої, Тунісі, Варшаві.

Зустрічі з професійним дипломатом із багатим досвідом роботи у різних країнах, зокрема на посаді директора департаментів євроінтеграції і міжнародних культурних зв’язків у Міністерстві міжнародних зв’язків франкомовної частини Бельгії, є завжди винятково цікавими і корисними. Цього разу розмова торкнулася питань інтеграції/асиміляції втікачів від війни до Бельгії. Цікавою була точка зору пана Коваля у порівнянні активностей мігрантів різних історичних етапів – періоду ІІ Світової війни та війни, яку веде росія проти України сьогодні. Не оминули також проблеми української освіти за кордоном та необхідності деколонізації славістичних студій.

Домовилися про майбутню мотиваційну зустріч Зенона Коваля зі студентами та аспірантами Львівської політехніки.