Працівники МІОКу традиційно зібралися в Архикатедральному Соборі Святого Юра на спільну молитву

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фото з Молебня в Архикатедральному Соборі Святого Юрія

Подячний Молебень на початку нового року – це вже добра традиція для працівників Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», які на чолі з п. Іриною Ключковською, директоркою МІОКу, вже 11-й рік поспіль зібралися в Архикатедральному Соборі Святого Юрія Побідоносця на спільну молитву.

10 січня 2022 року Молебень до Пресвятої Богородиці звершив митрофорний протоієрей Роман Кравчик, адміністратор Собору.

Працівники МІОКу дякували Господу за прожитий рік, за все хороше, що було в ньому, а також просили Божої благодаті для себе та своїх родин, благословення на плідну працю в новому році. Молилися також за мир в Україні, за наших воїнів-захисників, за медиків, за нашу Церкву, за академічну спільноту Львівської політехніки; за успішні проєкти Інституту.