Працівники МІОК Львівської політехніки підтримали акцію милосердя від партнерів із Нідерландів

Ірина Ключковська, директор МІОК Львівської політехніки
Працівники МІОК підтримали акцію милосердя

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» підтримав акцію милосердя української школи «Веселка» (керівник Олександра Фарима) та фонду Brand New Ukraine з Нідерландів.

За зібрані кошти учасники акції закупили продукти і засоби індивідуальної гігієни й разом із телевізором, який надіслали з Голландії, відвезли для пацієнтів у відділення «Хоспіс» Белзької районної лікарні Сокальського району Львівської області, що у селі Угнів.

Поїздка відбулася завдяки підтримці народного депутата України Оксани Юринець, яка допомогла забезпечити транспорт.

Працівники МІОК підтримали акцію милосердя Працівники МІОК підтримали акцію милосердя Працівники МІОК підтримали акцію милосердя