Працівники Академічної гімназії при Університеті беруть участь у програмі навчання з ефективного управління

За матеріалами сайту Львівської міської ради
на зустрічі

Управління персоналом Львівської міської ради у рамках програми навчання для працівників ЛМР організувало навчання з ефективного управління для викладачів львівських шкіл. 6 грудня 2018 року лекцію про ефективне управління прочитав Павло Шеремета, президент Київської школи економіки, засновник Школи управління УКУ.

Загалом навчання складається з 6 модулів, спікери – Павло Шеремета, Сергій Потапов, Михайло Колісник, Сергій Гвоздьов, Анна Власова, Ярина Ключковська.

Участь у навчаннях беруть працівники 8 шкіл Львова, серед яких – Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка».