Працівники «Компанії Ензим» зустрілися з другокурсниками спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» ІХХТ

ПрАТ «Компанія Ензим»
Фото із зустрічі

Після довгої карантинної перерви студенти повертаються у навчальні аудиторії. А Приватне акціонерне товариство «Компанія Ензим» повертається до практики ділитись із ними знаннями та можливостями.

Днями керівниця інноваційної лабораторії досліджень та розробок Олена Красовська та фахівчиня з інноваційних проєктів комерційної служби Зоряна Новосядла розповіли студентам другого курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» Національного університету «Львівська політехніка» про те, як студенти-біотехнологи можуть себе реалізувати у нашій компанії.

Компанія завжди радо запрошує і приймає студентів-біотехнологів на практику та стажування у своїй R&D-лабораторії. Поєднуючи з навчанням у виші, вони мають нагоду здобувати досвід роботи в інноваційній лабораторії з найсучаснішим обладнанням. А за підсумками успішно пройденого стажування «Компанія Ензим» радо вітає у колективі нових молодих колег.