Працівники кафедри ЦПП пройшли стажування у Західному університеті міста Арад «Василе Голдіш» (Румунія)

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото зі стажування

Науково-педагогічні працівники кафедри цивільного права та процесу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» з 1 травня до 23 червня 2023 року проходили науково-педагогічне стажування у Західному університеті міста Арад «Василе Голдіш» (Румунія).

Стажування, яке відбувалось у змішаній формі (онлайн та офлайн), здійснили завідувачка кафедри ЦПП Ірина Личенко та професорки кафедри – д.ю.н., доцент Ірина Комарницька і д.ю.н., доцент Вікторія Чорнописька.

Метою заходу було:

• підвищення рівня освітньої, викладацької і наукової діяльності;
  • вивчення іноземного педагогічного досвіду;
  • розширення знань, формування нових професійних компетентностей у науково-дослідній, освітній діяльності.

Стажування передбачало ознайомлення як з діяльністю Західного університету міста Арад «Василе Голдіш», так і з особливостями правової системи, діяльності органів публічного управління та судової влади Румунії, участь у науково-практичних та освітніх заходах університету.

Фото зі стажування Фото зі стажування