Працівники кафедри ПФН провели для школярів Львова екскурсію до Центру інноваційних технологій та наноінженерії

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Фото з екскурсії

15 травня 2024 року працівники кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки провели для школярів та ліцеїстів міста Львова й області екскурсію до Науково-навчального центру інноваційних технологій та наноінженерії при кафедрі ПФН.

В лабораторіях Центру досвідчені педагоги й науковці демонстрували фізичні ефекти, пояснювали принципи роботи обладнання, розказували про фізичні вимірювання, які проводять у лабораторіях. Екскурсія поєднувалася з цікавою та пізнавальною інформацією про особливості навчання у Львівській політехніці, якою в рамках Дня відкритих дверей ділилися з майбутніми студентами працівники кафедри.

Подія відбулася відповідно до програми проведення вже традиційної Весняної школи для творчої молоді «Прикладна фізика – квиток у майбутнє».

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії