Працівники кафедри нафтогазової інженерії та зварювання зустрілися з потенційними вступниками зі Стрия

Кафедра нафтогазової інженерії та зварювання Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Працівники кафедри нафтогазової інженерії та зварювання Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки провели ще одну зустріч із потенційними вступниками. Цього разу викладачі розмовляли з випускниками вищих професійних училищ міста Стрия.

Обговорювали особливості вступу на бакалаврат спеціальності «Нафтогазові інженерії та зварювання», магістратури – «Технології та устаткування зварювання», а також розповіли про перспективи навчання на новій спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», де можна опанувати принципи побудови й експлуатації безпілотних літальних апаратів.

Було чимало зацікавлених запитань, багато цікавих реплік і жвава дискусія.

Завжди приємно спілкуватись з розумними, енергійними вступниками, яких чекають на кафедрі та в інституті!