Науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов беруть активну участь у міжнародних освітніх проєктах

Кафедра іноземних мов Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката

У 2021 році доцент кафедри іноземних мов, канд. пед. наук Наталія Жорняк стала учасницею інноваційного освітнього проєкту Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти».

Після відповідного тренінгу у серпні 2021 року впродовж вересня-жовтня Наталія Жорняк з командою фасилітаторів Британської ради успішно реалізувала 60-годинну програму підвищення кваліфікації вчителів англійської мови закладів базової середньої освіти Нової української школи, а також здійснювала організаційний та методичний супровід підвищення кваліфікації вчителів пілотних шкіл, які навчають учнів 5–9 класів.

Програма складалася з практико-теоретичних матеріалів, завдань і форумних дискусій на платформі Online Teaching Community та практичних зустрічей на платформі Zoom.

Сертифікат Наталії Жорняк Сертифікат Наталії Жорняк