Працівники кафедри ЕКС допомагають військовим ЗСУ як спеціалісти з електромеханіки

Кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем
Подяка від ЗСУ

Працівники кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки поєднують фінансові донати на ЗСУ з реальною безкоштовною допомогою нашим військовим вже як спеціалісти з електромеханіки.

Так, нещодавно доцент кафедра ЕКС Богдан Харчишин на потребу дружньої військової частини Збройних сил України виконав капітальний ремонт електротехнічної частини трифазної бензогенераторної установки на 8 кВт: ідентифікував параметри та перемотав згорілу обмотку якоря генератора, здійснив ремонт регулятора напруги та вольтметра. Цю роботу було виконано в науково-дослідній лабораторії кафедри ЕКС «СКБ електромеханічних систем» за сприяння керівника цієї лабораторії Тараса Дзьоби, а допомагав у роботі асистент кафедри Пилип Голубовський.

Замовники задоволені роботою та готують наступне завдання.