Працівники кафедри автомобільного транспорту ІМІТ взяли участь у Форумі «СТО Львів»

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Фото із заходу

Працівники кафедри автомобільного транспорту Національного університету «Львівська політехніка» Роман Качмар і Юрій Пороховський взяли участь в організованому autoExpert восьмому заході із серії регіональних форумів-зустрічей представників автосервісу з виробниками, постачальниками автотоварів і обладнання для СТО, представниками системи освіти й авторських курсів. На Форумі були присутні майже 200 власників та керівників СТО регіону.

Програма заходу передбачала такі блоки:

1. «ПО» для СТО»
  2. «Обладнання для автосервісу»
  3. «Автозапчастини»
  4. «Автомобільні оливи»
  5. «Мережеві концепти для СТО»
  6. «АКПП, агрегати та технології обслуговування»
  7. «Кадри»
  8. «Якщо ви не знаєте...»

Напрацьовано співпрацю з кількома присутніми на форумі компаніями, зокрема щодо надання безкоштовно для навчальних цілей програмного забезпечення та обладнання.

Приємно було зустріти випускників кафедри автомобільного транспорту, які вже працюють і навіть активно долучилися до розширення баз практики кафедри. Найцікавішим для викладачів-політехніків був Блок 7: чесно й відверто почути позицію керівників приватних СТО було корисно, і висновки вже зроблено.