Працівники Інституту економіки і менеджменту побували на ІІ Львівському експортному форумі

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Ольга Мельник,  Андрій Тодощук та Олег Микитин

14 березня 2019 року у Львові відбувся ІІ Експортний форум, організований Львівською обласною державною адміністрацією спільно із Львівською торгово-промисловою палатою.

До участі у Форумі долучились завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Мельник, доценти кафедри Андрій Тодощук та Олег Микитин, а також професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ліана Чернобай.

Форум складався з трьох панельних дискусій, які стосувались експортної політики та експортної стратегії, можливостей для експорту, реалій та перспектив львівського експорту.

на форумі