Працівники дирекції та деканатів Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки посадили калину на спомин про студентів Інституту Юрія Голуба та Андрія Одуха, які загинули в зоні АТО.
Пам’ятаймо своїх героїв!
![Працівники ІАПО садять калину](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/25/para/gallery/iapo-kalyn-2.jpg?itok=x47nY_KL)
![Працівники ІАПО садять калину](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/25/para/gallery/iapo-kalyn-1.jpg?itok=WfiJQk0N)
Працівники дирекції та деканатів Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки посадили калину на спомин про студентів Інституту Юрія Голуба та Андрія Одуха, які загинули в зоні АТО.
Пам’ятаймо своїх героїв!