Працівників закладів вищої освіти запрошують долучитися до опитування з питань Відкритої науки

Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України
Заставка до матеріалу

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження національного плану щодо відкритої науки» від 8 жовтня 2022 р. № 892-р та з метою вдосконалення вітчизняного законодавства відповідно до стандартів і норм Європейського Союзу щодо розроблення та імплементації стратегії впровадження Відкритої науки, визначення перспектив розвитку Відкритої науки в закладах вищої освіти та надання консультаційної підтримки вітчизняним ученим Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України провадить у закладах вищої освіти опитування з питань Відкритої науки.

До опитування запрошують долучитися керівників закладів та структурних підрозділів, науково-педагогічних і наукових працівників, працівників бібліотек, ІТ-працівників.

Організатори просять до 31 березня 2023 року взяти участь в опитуванні та заповнити анкету «Відкрита наука в закладах вищої освіти України». Надання відповідей на запитання займе близько 15–20 хвилин.