Позитивні відгуки від стейкголдерів на адресу студентів кафедри соціології та соціальної роботи

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот із сайту Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців

На кафедрі соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки одержали лист-відгук від громадської організації «Громадський рух «Жіноча Сила України» та команди Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців.

«Надзвичайно цінуємо залученість і внесок у роботу ваших студентів, зокрема Анжеліки Наконечної (спеціальність «Соціальна робота»), Софії Білінської (спеціальність «Соціологія») і Надії Романишиної (спеціальність «Соціальна робота»). Дівчата виконують функцію адміністраторів груп підтримки для дружин військовослужбовців та допомагають консультантам лінії розв’язувати більш складні питання. Дуже вам дякуємо від усієї команди!», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що студенти кафедри після початку війни долучилися до волонтерських та громадських ініціатив, щоб допомагати тим, хто опинився у надзвичайно важких і виснажливих життєвих обставинах.

Надія Романишина та Анжеліка Наконечна Софія Білінська