«Поринь у світ науки» з викладачами Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки

Кафедри органічної хімії, фізичної, аналітичної та загальної хімії
Фото із заходу

У приміщенні Музею науки та інновацій відбулася чергова зустріч працівників Інституту хімії та хімічних технологій із членами Львівської обласної Малої академії наук у рамках наукового шоу «Поринь у світ науки». У зустрічі взяли участь професорка Ольга Будішевська, завідувач кафедри органічної хімії Володимир Дончак, завідувач лабораторії Максим Чобіт, доцент кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Ігор Полюжин та асистент Віталій Стаднік.

Під час заходу учням демонстрували видовищні хімічні досліди. Працівники Львівської політехніки відповіли на численні запитання «академіків» і дали їм змогу самостійно виконати деякі експерименти.

За підсумками перемовин з директоркою Львівської обласної Малої академії наук Іванною Бородчук було прийнято рішення продовжити у 2022–2023 навчальному році заняття з членами МАН у рамках гуртків з хімії при кафедрі органічної хімії та кафедрі фізичної, аналітичної та загальної хімії.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу