Колегія та профком студентів і аспірантів інформує: порядок призначення академічної та соціальної стипендії

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
заставка порядок призначення академічної та соціальної стипендії

Оприлюднено порядок призначення академічної та соціальної стипендії для студентів Національного університету «Львівська політехніка».

Призначення академічної стипендії за результатами літньої сесії

Упродовж 30 червня – 1 липня 2020 року відбуватиметься закриття електронних відомостей, згідно з якими 2–3 липня оголосять рейтинговий список студентів. Після розгляду стипендійними комісіями інститутів 9–10 липня буде подано накази на призначення академічної стипендії до бухгалтерії.

Призначення соціальної стипендії студентам пільгової категорії

Заяви збирати не будуть через складнощі подачі під час карантинних обмежень. Проте стипендія зберігається і призначатиметься студентам, які не мають жодних академічних заборгованостей. Також у зв’язку з труднощами подання документів на відшкодування соціальної стипендії в управління соціального захисту виплату стипендії буде здійснено в кінці серпня за 2 місяці (липень, серпень).