Поради від кафедри екології та збалансованого природокористування: 7 кроків до життя в стилі еко

Кафедра екології та збалансованого природокористування
Заставка до матеріалу

Кафедра екології та збалансованого природокористування

В основі еко як стилю життя лежить відповідальне ставлення до природи нас самих. Починати свій еколайфстайл можна маленькими кроками за правилом трьох R – refuse (відмовлятися), reuse (використовувати повторно), recycle (переробляти).

Найпростіші екопоради, яких легко дотримуватися у повсякденному житті

1. Ходити по покупки з торбинками, харчовими контейнерами тощо.
  2. Звертати увагу на упакування продукту. Без маркування продають дуже неякісні продукти або напівфабрикати, які шкідливі для здоров’я.
  3. Купувати свіжі продукти місцевого виробництва. Що менше продукт запакований, то він свіжіший, а що менше ресурсів потребує на транспортування, то екологічніший.
  4. Використовувати багаторазові ємності для води й мати власну термочашку для гарячих напоїв. Обирати варто поліпропілен (PP5) або поліетилен низького тиску (HDPE2).
  5. Сортувати сміття і використовувати речі повторно. Наприклад, можна віддавати непотрібний (але в доброму стані) одяг нужденним, тканину й непридатні для носіння речі – в осередки плетіння маскувальних сіток, а картон і бляшанки – в осередки з виготовлення окопних свічок.
  6. Вимикати електроприлади з розетки.
  7. Відмовитися від скрабів. Скрабувальна речовина в більшості скрабів у мас-маркеті – це дрібно гранульований пластик.

Яка порада знайшла у вас найбільший відгук?