Поповнення у методичній скарбничці кафедри обчислювальної математики та програмування

Кафедра обчислювальної математики та програмування
Фрагмент обкладинки книжки

Вийшов з друку навчальний посібник викладачів кафедри обчислювальної математики та програмування Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки:

Пахолок Б. Б., Пелех Я. М., Чернуха О. Ю., Білущак Ю. І. Диференціальні рівняння: навчальний посібник. – Львів: Растр 7, 2022. – 192 с.

У посібнику розглянуто методи інтегрування диференціальних рівнянь. Основну увагу приділено звичайним диференціальним рівнянням. Теоретичний матеріал супроводжується практичними задачами та завданнями для самостійної роботи. Викладено коротку історію розвитку диференціальних рівнянь. Навчальний посібник розраховано на студентів технічних спеціальностей.

Рекомендовано до друку Науково-методичною радою Національного університету «Львівська політехніка» та Вченою радою Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача НАН України.

Обкладинка книжки Анотація