Понад 100 вишів вже долучилися до програми освітніх грантів

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Станом на 8 серпня понад 100 закладів вищої освіти підтвердили участь у пілотному проєкті з надання державних грантів студентам для оплати здобуття вищої освіти.

Перелік закладів вищої освіти постійно оновлюється та поступово збільшуватиметься.

Цьогоріч вступники на контракт уперше зможуть здобути співфінансування здобуття своєї вищої освіти у формі державного гранту.

Щоб отримати грант, студент-першокурсник, зарахований на контракт, має відповідати кільком вимогам:

• перше здобуття вищої освіти;
  • вступ у 2024 році для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (або магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) після школи або коледжу;
  • денна або дуальна форма навчання;
  • результати НМТ з будь-яких двох предметів з оцінками не менш як 150 балів (грант першого рівня) або не менш як 170 балів (грант другого рівня);
  • вибір закладу освіти, що уклав договір з МОН про участь у проєкті.

Подання заяв на отримання гранту відбуватиметься через е-кабінет вступника від 5 вересня до 31 жовтня 2024 року.

За матеріалами сайту Освіта.UA