Польський професор прочитав магістрантам кафедри СКІД лекцію на тему «Штучний інтелект в бізнесі»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-лекції

Студенти першого курсу магістратури кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки мали лекцію в межах вивчення дисципліни «Інформаційні технології організації бізнесу». Тема заняття – «Штучний інтелект в бізнесі». Доповідачем був доктор габілітований, професор Університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) Збіґнєв Юзеф Осіньскі.

Зокрема, акценти було зроблено на таких питаннях:

• виклики маркетингу, представлені у стратегіях;
  • розбір електронного маркетингу на прикладі пошукової системи Google;
  • обґрунтування визначення поняття «штучний інтелект»;
  • тестування результатів роботи GPT-3 та GPT-4;
  • користь і можливості використання технологій штучного інтелекту в бізнесі тощо.

Долучитися до лекції змогли також студенти першого та другого курсу освітнього ступеня «бакалавр», оскільки лекційне заняття проходило в режимі онлайн. Студенти отримали задоволення від виступу, обговорення актуальних питань та отриманої інформації про сучасні можливості використання штучного інтелекту.